2. Знайдіть периметр рівнобічної трапеції, якщо її середня лінія дорівнює 25 см, а бічна сторона

- 15а) 40 см6) 50 смв) 60 смг) 80 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Gareev Ilsur.

Ответ:

130 см.

Объяснение:

Середня лінія трапеції дорівнює напівсумі основ, отже основи трапеції

25*2=50 см.

Додамо до суми основ бічні сторони

50+2*15=80 см.

Р=50+80=130 см.