Помогите!! Знайдіть координати точки у яку переходить цент кола внаслідок гамотетії з центром 0

та координатом 2. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Клиндухов Андрей.

Ответ:

(x-4) 2 + (у-4) 2=8

Объяснение:

Центр кола - т. О1 (2;2)

Внаслідок гомотетії з коефіцієнтом 2 та центром у точці О (0;0) , коло описуватиметься рівнянням

(x-4) 2 + (у-4) 2=8

Отже, центром кола буде точка O2 (4;4)

Отвечает Логачева Полина.
(х-2)^2+(у-2)^2=2^2
Окружность радиусом r=2 и центром (2,2)
^2-степень