Даю 90 баллов!!!! Знайдіть сторону правильного многокутника , в якого внутрішній кут дорівнює

144°, а периметр 100см​

Ответы на вопрос

Отвечает Чапаев Пётр.

Ответ: 10 см

Объяснение:

Формула для обчислення внутрішнього кута правильного опуклого многокутника (n-кутника):

180°(n-2)/n,

де n - кількість вершин многокутника.

180°(n-2)/n = 144°

180 n - 144 n = 360

36n=360

n=10  - кількість сторін правильного многокутника

Периметр правильного многокутника: Р = n*а

10*а=100

а=10 см