Сторона трикутника дорівнює 20 см, а протилежний кут — 150°. Знайдіть радіус кола, описаного

навколо трикутника, і сторони трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Дашкин Илья.

a/sin(A) = 2R

R = 2a/sin(A) = 2*20*sin(150)=2*20*1/2 = 20 см