Допоможіть будь ласка)) 50 балів!!!! У прямокутній трапеції менша основа дорівнює 6 см, менша

бічна сторона - 2√3 см. Знайдіть площу трапеції, якщо один із її кутів дорівнює 120°.​

Ответы на вопрос

Отвечает Российская Катя.

Ответ:

14√3см²

Объяснение:

Сумма углов прилежащих к боковой стороне трапеции равна 180°

<D=180°-<C=180°-120°=60°

CK=AB=2√3см

tg<D=CK/KD

tg60°=√3

√3=2√3/KD

KD=2√3/√3=2см

АD=BC+KD=6+2=8см

S=AB(BC+AD)/2=2√3*(6+8)/2=2√3*14/2=

=14√3 см²