периметр квадрата вписаного в коло дорівнює 24 см тоді периметр трикутника описаного навколо цього

самого кола дорівнює

Ответы на вопрос

Отвечает Староселец Сергей.

Ответ:

Р=36(см)

Объяснение:

R окружности = a*(√‎2/2)

a= 24/4 =6

R=6*(√‎2/2)=3√‎2

Сторона треугольника

а=r*2√3

R=r=2√3

a=2√3*2√3=12(cм)

Р=12*3=36(см)