Знайти площу прямокутного трикутника у якого один з катетів дорівнює 2см,а гіпотенуза корінь

квадратний з 13 см

Ответы на вопрос

Отвечает Сабитова Акмарал.

Ответ:

3 cm²

Объяснение:

За теоремою Піфагора знайдемо другий катет

b²=c²-a²

b²=13-4

b²=9

b=\sqrt{9}

b=3

S=(a*b)/2

S=(2*3)/2

S=6/2=3 cm^{2}