6. Периметр паралелограма дорівнює 24 см, а одна з його сторін - 5 см. Знайдіть довжини інших його

сторін.​

Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

Ответ:

5 см;  7 см;   5 см;  7 см.

Объяснение:

Протилежні сторони паралелограма рівні. Отже,

5+5=10 (см) сума двох менших сторін

24-10=14 (см) сума двох більших  сторін

14:2=7 (см)  кожна з більших стрін