знайдіть площу паралелограма діагоналі якого дорівнюють 8 см і 14 см а кут між ними 45 градусів

геометрія

Ответы на вопрос

Отвечает Барриентос-Ефремова Таисия.

Ответ:

28√2 см²

Объяснение:

S=1/2*d1*d2*sin45°

sin45°=√2/2

S=1/2*8*14*√2/2=28√2 см²