Квадрат описано навколо кола радіусом 3 см. Знайдіть радіус кола, описаного навколо квадрата

варіанти відповідей 3√2 см 6 см 2√3 см

Ответы на вопрос

Отвечает Череповский Илья.

Ответ:

Знайдемо сторону квадрата через формулу вписаного кола у цей квадрат:

r = \frac{a}{2}; a = 2r

a = 2*3 = 6(см)

Підставимо значення у формулу радіуса описаного кола навколо цього квадрату:

R = \frac{a}{\sqrt{2} }

R = \frac{6}{\sqrt{2} } = 3\sqrt{2}