Знайте відстань А(-1,2) В(-7,10)​


Ответы на вопрос

Отвечает Елочкина Карина.

В нас є формула, що дозволяє знайти відстань між точками, знаючи їх координати. Застосуємо її:

L = √( (x1-x2)²+(y1-y2)²) = √((1-(-7))² + (2-10)²) = √(6²+8²) = √(36+64) = √100 = 10

відповідь: 10