гострий кут паралелограма дорівнює 60 а висота проведена з вершини тупого кута, дылить протилежну

сторону на відрізки 4см і 6 см, починаючи з вершини тупого кута.Знайдіть периметр паралелограма

Ответы на вопрос

Отвечает Крауз Марк.

Ответ:

44 см

Объяснение:

Дано: СКМТ - паралелограм, ∠С=60°,  КН - висота;  СН=6 см, ТН=4 см.

Знайти Р.

СН+ТН=6+4=10 см;  КМ=СТ=10 см

ΔСКН - прямокутний; ∠СКН=90-60=30°, отже СК=2СН=12 см.

МТ=СК=12 см.

Р=12+10+12+10=44 см