Знайти довжини сторін паралелограма, у якого одна сторона на 2 см довша за іншу, а периметр

дорівнює 32 см. а) 5 см; 7 см; б) 7 см; 9 см; в) 8 см; 10 см, г) 4 см; 12 см.'' Срочноо​

Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Светлана.

Ответ:

Б

Объяснение:

У паралелеграма є дві пари сторін, кожна пара з яких однакової довжини. Нам відомо, що довші сторони довше коротких на 2см. Периметр — це сума довжин усіх сторін. Якщо ми віднімемо від нього різницю сторін, 4(2+2, оскільки в нас дві однакових сторони), у нас вийде 32-4=28. Якщо забрати різницю, сторони стають однаковими, тому ми ділим 28 на кількість сторін, тобто, 28:4=7. Значить, 7 це довжина коротших сторін. 7+2=9, це довжина довшої. Тому відповідь 7 і 9. Перевірити це можна додавши усі сторони: 7+7+9+9=32