СРОЧНО!!! С пояснениями пожалуйста!!! 1. Знайдіть кути паралелограма, що є при- леглими до однієї

з його сторін, якщо їх градусні міри відносяться як 2:3.

Ответы на вопрос

Отвечает Горох Захар.

Ответ:

108; 72

Объяснение:

сума кутів що прилеглих до однієї сторони дорівнює 180°

введемо коефіцієнт пропорційності 3=3х;2=2х

складаємо рівняння

3х+2х=180

5х=180

х=180:5

х=36

3х=3•36=108

2х=2•36=72

в

Отвечает Бондарь Саша.

Ответ:

72°    108°

Объяснение:

Якби вам було відомо простеньке правило, що сума кутів паралелограма, прилеглих до однієї сторони, становить 180°, то розв"язання задачі значно б спростилося.

Нехай ∠1=2х°, ∠2=3х°, тоді

2х+3х=180;  5х=180;  х=36;  ∠1=36*2=72°,  ∠2=180-72=108°