Знайдіть периметр клумби, якщо вона прямокутної форми і її більша сторона 12м , а інша складає 25 %

більшої сторони

Ответы на вопрос

Отвечает Полякова Алина.

Ответ:

30 м

Объяснение:

25% от 12 м - 12/4=3 м;

Периметр клумбы Р=2*(12+3)=30 м.