Знайдіть суміжні кути, якщо вони. відносяться як 3:6 подалуста срочно помогите умоляю​


Ответы на вопрос

Отвечает Кадирова Зарина.

Ответ:

60° и 90°

Объяснение:

Нехай k - коефіцієнт пропорційності, то перший кут = 3k, а другий = 6k

3k+6k=180°

9k=180°

k=180°÷9

k=20°

3k=3*20=60° - перший кут

6k=6*20=120° - другий кут

Отвечает Асадулова Диана.

Пусть <1=3х, <2=6х; <1+<2=180°; 3х+6х=180; 9х=180; х=180/9=20. Тогда, <1=3х=3*20=60°; <2=6х=6*20=120°.