Обчислити значення соsа, якщо sina = 0,6, 0


Ответы на вопрос

Отвечает Агафонова София.

Объяснение:

sin^2a + cos^2a = 1

cos^2a = 1 - sin^2a = 1 - 0,36 = 0,64

cosa = 0,8, якщо а належить 1 чи 4 чверті

cosa = -0,8, якщо а належить 2 чи 3 чверті