Дві сторони трикутника дорівнюють 5см і 7см, а синус кута між ними дорівнює 0,8. Знайдіть третю

сторону трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шатропова Полина.

Ответ:

3√2 см.

Объяснение:

• Знаходимо невідоу нам сторону за допомогою ТЕОРЕМИ КОСИНУСІВ

 {ac}^{2}  = {ab}^{2}  +  {bc}^{2}  - 2 \times ab \times bc \times  \cos( \beta )

 {ac}^{2}  =  {5}^{2}  +  {7}^{2}  - 2 \times 5 \times 7 \times 0.8

 {ac}^{2}  = 25 + 49 - 56=18

ac =  \sqrt{18}  = 3 \sqrt{2}