у рівнобічній трапеції основи і бічна сторона відносяться як 12:6:5, а висота дорівнює 8 см, знайти

площу трапеції​

Ответы на вопрос

Отвечает Скурихин Никита.

Ответ:

S=64 cм²

Объяснение:

8²=(5x)²-(3x)²=16x²

8=4x ⇒x=2 cм Основания = 5*2=10 см и =3*2=6 см

S=(10+6)/2*8=64 см²