Три грані паралелепіпеда мають площі 1 м, 2 м2 і 3 м. Чому дорівнює площа повної поверхні

паралелепіпеда?

Ответы на вопрос

Отвечает Вітенко Максим.

Ответ:

12м²

Объяснение:

Sпол=2(S1+S2+S3)=2(1+2+3)=2*6=12м²