5. Один із суміжних кутів на 26° менший за інший. Знайди ці кути. от руу плиз быстрее даю 100

балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Болатов Куаныш.

Ответ:

Кут1 = 77°; Кут2 = 103°

Объяснение:

Сума суміжних кутів — 180°

Нехай кут1 =х, тоді кут2= х+26°

х+х+26°=180°

2х =180°-26°

2х= 154°

х= 154°:2

х = 77° — кут1

х+26°= 77°+26°= 103° —кут2