Точка С належить відрізку МК. Знайдіть довжину відрізка СК, якщо МС=2,9см MK=7,3см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Медникова Виктория.

Ответ:

4,4см

Объяснение:

СК=МК-МС

СК=7,3-2,9=4,4