Периметр паралелограма дорівнює 84 см. Знайдіть сторони паралелограма якщо одна з них на 12 см

менша від другої​

Ответы на вопрос

Отвечает Аверкиева Марина.

Объяснение:

1 сторона = 3 сторона

2 сторона = 4 сторона

Звідси периметр = 2(1 сторона + 2 сторона)

Нехай 1 сторона х, тоді 2 сторона х + 12. Оскільки периметр дорівнює 84,то маємо рівняння:

2(х + х + 12) = 84

2(2х + 12) = 84

4х + 24 = 84

4х = 84 - 24

4х = 60

х = 60 : 4

х = 15

1 сторона = 15 см

2 сторона = 15 + 12 = 27 см