Знайдіть суміжні кути, якщо їх градусні міри відносяться як а) 1:2; б) 3:7; в) 11:25; г) 22 : 23.

надо сделать в​

Ответы на вопрос

Отвечает Царкова Рената.

Ответ:

нехай кут 1= 11х , тоді кут 2= 25 х. поскільки суміжний кут = 180° , отримаємо рівняння:

11х+25х=180°

36х=180°

х= 5°

кут 1 = 5*11= 55°

кут 2 = 5*25= 125°