1. Периметр прямокутника дорівнює 1,08 дм. Одна з його сторін в 1,7 разів більша, ніж інша. Знайти

сторони прямокутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бобкова Кристина.

Объяснение:

Р=1,08 дм

Пусть ширина b=x дм

Длина а=1,7х

Р=2(а+b)

1,08=2(1,7x+x)

1,08=2×2,7x

1,08=5,4x

X=0,2 дм ширина

1,7×0,2=0,34 дм длина