радіус кола описаного навколо рівнобедреного трикутника з кутом 120° дорівнює 8√3 знайдіть сторони

трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лавров Олег.

Відповідь:

Пояснення:

a =2*R*sin A =2*8*\sqrt{3} *sin 120 = 24

b =2*R*sin B =2*8*\sqrt{3} *sin 30 = 8\sqrt{3}

c =2*R*sin C =2*8*\sqrt{3} *sin 30 = 8\sqrt{3}