Основи трапеції дорівнюють 6,5 і 8,5 см. Знайдіть довжину її середньої лінії.


Ответы на вопрос

Отвечает Козачок Валік.

Средняя линия трапеции равна полусумме ее оснований: (6,5+8,5)/2 = 15/2 = 7,5 см это ответ.