Обчисліть площу трапеції S=(a+b)/2*h, де h- висота трапеції , a , b - сторони трапеції a =20 b =

28 h = 15

Ответы на вопрос

Отвечает Ігнатенко Анастасія.

Відповідь:

S = 360

Пояснення:

S=(a+b)h/2

S = ( 20+28)*15/2 = 48 * 15/2 = 24*15 =360

Отвечает Фрышкин Дмитрий.
S=360 спасоададщалсдчдвд