одна з сторін паралелограма у 5 разів більша за другу , а його периметр 72 см . знайдіть сторони

паралелограма .

Ответы на вопрос

Отвечает Гусева Маша.

Ответ:

6 см,  36 см

Объяснение:

72:2=36  см (напівпериметр паралелограма)

х+5х=36

6х=36

х=6

1*6=6 см (одна сторона)

5*6=36 см (друга сторона)