Бісектриса кута А прямокутника ABCD ділить сторону ВС на частини з довжинами 5 см і 6 см. Чому

може дорівнювати периметр прямокутника? ( декілька відповідей правильних) СОРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Сивериков Алексей.
BC=AD
BC= АО+ОС=5+6=11
АВ=АО (властивість прямокутного рівнобедренного трикутника)
P1= (5+11)*2=32
P2= (6+11)*2= 34