Сторони прямокутника відносяться як 3:10,а його периметр дорівнює 156 см.Общислити сторони цього

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хайрутдинов Ильназ.

Ответ:

3х+10х=156

13х=156

х=12

12×3=36см

12×10=120см