Дам 10 балів!!!!!!!! Периметр рівнобічної трапеції дорівнює 28 см, а основи дорівнюють 6 см і 12

см. Знайти бічну сторону трапеції.​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ:

5 см

Объяснение:

6+12+2x=28

2x=28-6-12

2x=10

x=10÷2

x=5см