Знайдіть відстань від центра кола до точки А, якщо коло задано рівнянням (х-3)^2+(у+4)^2= 4.

А(1;-5)​

Ответы на вопрос

Отвечает Трофимова Даша.

Ответ:

2√2

Объяснение:

Неха точка О - центр кола

О(3;-4)

ОА(1-3;-5+3)

ОА(-2;-2)

 |oa|  =  \sqrt{ {( - 2}^{2} +  {2}^{2}  }  =  \sqrt{4 + 4}  =  \sqrt{8}  = 2 \sqrt{2}