Знайдіть координаты середины відрізка АВ та його довжину а(1,-3) B(7,5)​


Ответы на вопрос

Отвечает Верезуб Яна.

AB = √((Xb - Xa)^2 + (Yb - Ya)^2) - довжина відрізка

AB = √(36+64) = 10

Xсер. = (Xa + Xb)/2

Yсер. = (Ya + Yb)/2

Xсер. = 4

Yсер. = 1

(4;1) - координати середини відрізка