7.Одна сторона прямокутника 6,5 см, а його периметр 20 см. Знайдіть іншу сторону паралелограма.


Ответы на вопрос

Отвечает Павлова Настя.

Ответ:

6,5×2=13см

20-13=7см

7÷2=3,5см

Відповідь: Інша сторона=3,5см

Отвечает Кот Алина.

\rm~P=2\cdot(a+b)~;~P=20~;~a=6,5~;~b=?\Longrightarrow~20=2\cdot(6,5+b)~;~13+2b=20~;~2b=20-13~;~2b=7~;~b=7:2~;~b=3,5.Ответ. 3.5 см.