Сторона Спрямокутника Сдорівнює12 см. Яка довжинасторони?А) 12 смБ) 24 смВ) 6 смГ) 48 см2. Периметр

квадратузістороною10смдорівнюєА) 20см Б) 30 смВ) 40смГ) 10 см3. Один з кутівпаралелограмудорівнює76°. Яка градусна міра сусіднього кута?А) 76°Б) 104°В) 284°Г) 176°4.Рівні діагоналіуА) чотирикутникаБ) ромбаВ) паралелограмаГ) прямокутника5. Діагоналіпаралелограмаперетинаються уточціО. Вкажіть правильну рівність.А) =Б) =В) =Г) =6. Вромбі∠=35°. Найтикутиромба.А) 70°, 110°Б) 35°, 145°,35°,145°В) 70°, 110°,70°,110°Г) інша відповідь7.(2 бали)Один з кутів паралелограма на 20° більшийіншого. знайтивсікутипаралелограма.8. (2,5бали)В прямокутникукутдорівнює53°. Знайти більший кут між діагоналями прямокутника.9. (2,5бали)Бісектриса кута паралелограма ділитьодну із його сторін на відрізки 3см і5см, рахуючивідкута, протилежного куту, з якогопроведена бісектриса. Знайти периметр паралелограма.10.(2 бали)УромбіСзвершинитупого кута проведені висотиідосторін СіСвідповідно. Знайтипериметр ромба, якщо=5см, ∠=30°.

Ответы на вопрос

Отвечает Лушанин Данил.

Ответ:

Предположим, что дан прямоугольник ABCD, в котором AB = 12 см, AC = 20 см.

Тогда найдём другую его сторону — BC — из прямоугольного треугольника ABC по теореме Пифагора.

BC = √(AC2 - AB2) = √(202 - 122) = √(400 - 144) = √256 = 16 см.

Найдём периметр данного прямоугольника по формуле P = 2(a + b).

P = 2(12 + 16) = 2 * 28 = 56 см.

Ответ: P = 56 см.

Объяснение:

Знаю геометрию на во