Більший з кутів прямокутної трапеції у 5 разів більше меншого. Знайти ці кути.​


Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

30⁰ і 150⁰

Объяснение:

нехай один кут: х, тоді другий: 5х

у прямокутної трапеції два кута 90⁰

сума кутів трапеції=360

складаємо рівняння:

90+90+х+5х=360

6х=180

х=30⁰ - один кут

5х=5×30=150⁰ - другий кут