Периметр трикутника 47 сантиметрів . Знайти сторони трикутника якщо перша з них у два рази більша

від другої та на три сантиметри більша від третьої

Ответы на вопрос

Отвечает Мешков Владимир.
Дано: AB=x; BC=x/2; AC = x-3; P=47см
рішення дивись у фото