При якому значенні вектори a(х; 4) і b(20; -10) а) колінеарні, б) перпендикулярні?​


Ответы на вопрос

Отвечает Туманова Дарья.

Объяснение:

а) коллинеарны

x÷20=4÷(-10)

-10x=80

x=-8

б)перпендикулярны

20х+4×(-10)=0

20х=40

х=2