Основи трапеції відносяться як 2:5, а її середня лінія до- рівнює 49 см. Знайдіть основи

трапеції. ПОМОЖІІІІІІІТЬ БУДЬ ЛАСКАААА

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Вася.

Відповідь:

28 см та 70 см

Пояснення:

Скорочено:   2х+5х=7х         49=7х/2     98=7х  х=14 це коєфіцієнт пропорційності , а сторони відносяться як 2:5  тоді одна сторона буде 14*2=28, друга  14*5=70