Ріжок морозива має довжину 10 см, а діаметр основи 6 см. Скільки морозива міститься в ріжку?


Ответы на вопрос

Отвечает Зиминова Влада.

Ответ: 104,6г

Объяснение:

Объем рожка равен:

V=1/3πD²/4*H=1/3*3,14*6²*10=94,248см³

Масса мороженого в рожке равна: m=ρ*V=1,11*94,248=104,6г