У кафе відвідувачам пропонують обирати вафельні стаканчики для морозива, виготовлені у вигляді

конуса. Ірина вибрала стаканчик, висота якого дорівнює 6 см, а діаметр основи -- 8 см, а Ольга вибрала стаканчик, висота якого дорівнює 9см, а діаметр основи 6 см. У кого з дівчат буде більше морозива, якщо стаканчики наповнюють ущерть

Ответы на вопрос

Отвечает Долинська Олена.

Ответ:

У Ірини більше морозива.

Объяснение:

V1=⅓*πR²*h; R=8/2=4см; h=6см

V1=⅓*π*4²*6=32π см³ об'єм морозива Ірина.

V2=⅓*πr²*H; r=6/2=3см; Н=9см

V2=⅓*π*3²*9=27π см³ об'єм морозива Ольги.

32π>27π

V1>V2.

У Ірини більше морозива.