Знайдіть градусну міру кожного з двох внутрішніх односторонніх кутів що утворилися при перетені

двох паралельних прямих січною якщо один з них на 30° більший за другий Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Бочкарёв Артём.

Ответ:

75°   105°

Объяснение:

Сума внутрішніх односторонніх кутів при паралельних прямих та січній становить 180°.

Нехай ∠1=х°,  ∠2=х+30°, тоді

х+х+30=180

2х=150

х=75

∠1=75°;  ∠2=75+30=105°