Основи трапеції дорівнюють 6 см і 16 см.Укажіть довжину середньої лінії трапеції.​


Ответы на вопрос

Отвечает Пилева Диана.

средняя линия трапеции равна полусумме ее оснований:

 \huge \bf \frac{6 + 16}{2}  =  \frac{22}{2}  = 11  \:  \: (cm).