Помогите пж(полностью решить задачу) .У трикутнику ABC AC=8см, сторона ВС на 2 см більша за

сторону AB, а сторони, що прилягають до кута С рівні. Знайдіть периметр трикутника ABC. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Киков Руслан.

Ответ:

AC = BC = 8

AB = 8 - 6 = 2

P = 8 +8 6 = 22

Объяснение: