Периметр piвнобедреного трикутника дорівиюе 26 см, ос- нова-8 см. Знайдіть бічну сторону трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Жумабаева Алтынай.

Ответ:

9 см.

Объяснение:

Дано: Р=26 см,  с=8 см. Знайти а і в.

а=в, тоді а+в=26-8=18 см

а=в=18:2=9 см