Обчислити площу правильного чотирикутника,вписаного в коло,якщо сторона правильного

трикутника,описаного навколо кола дорівнює 6см

Ответы на вопрос

Отвечает Комарова Диана.

Ответ:

6см²

Объяснение:

r=AB/2√3=6/2√3=√3 см. радиус

D=2*r=2√3см диаметр и диагональ квадрата.

S(МPKL)=D²/2=(2√3)²/2=12/2=6см.