Знайдіть градусну міру кожного з двох внутрішніх одностороніх кутів що утворилися при перетині двох

паралельних прямих січною, якщо: їхні градусів міри відносяться як 3:9 Дам 100 б поможіть ср​Поставлю на найкращу відповідь поможіть прошу Я вас

Ответы на вопрос

Отвечает Лубченков Иван.

Ответ:

135°   45°

Объяснение:

Сума внутрішніх односторонніх кутів при паралельних прямих та січній становить 180°.

Нехай ∠1=9х°,  ∠2=3х°, тоді

9х+3х=180

12х=180

х=15

∠1=9*15=135°;  ∠2=3*15=45°