СРОЧНО!!!! знайдіть площу трикутника зі сторонами 6 см і 10 см і кутом між ними у 60°​


Ответы на вопрос

Отвечает Жалсанова Даяна.

Ответ:

15√3см²

Объяснение:

Дано:

Треугольник

а=6см

b=10см

<(ab)=60°

S=?

____

Решение:

S=1/2*a*b*sin<(ab)

sin60°=√3/2

S=1/2*6*10*√3/2=15√3см²