Знайдіть радіус кола вписаного в правильний трикутник периметр якого дорівнює 27√3​


Ответы на вопрос

Отвечает Великий Миша.

Ответ:

4,5ед.

Объяснение:

АВ=Р(∆АВС)/3=27√3/3=9√3 ед.

r=AB/2√3=9√3/2√3=4,5ед